ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Οι γονείς, οι μαθητές και το προσωπικό του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Αλεξάνδρειας ευχαριστούν θερμά την οικογένεια της κ. Βικτώριας  Τσιβοπούλου, τα ανίψια Τσιβόπουλο Απόστολο, Τσιβοπούλου Αναστασία και Χαρίκλεια και Φωκά Παναγιώτα για την ευγενική δωρεά χρηματικού ποσού στη μνήμη του αγαπημένου συζύγου, πατέρα και θείου Θωμά Τσιβόπουλου!

Αυτές οι προσφορές στηρίζουν το έργο του σχολείου μας στην προσπάθεια που κάνει για παροχή ίσων ευκαιριών σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες!

ΤΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΠΑΖΑΡΙ ΜΑΣ

Και φέτος το Πάσχα, για άλλη μια χρονιά, το Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξάνδρειας διοργάνωσε ένα επιτυχημένο πασχαλινό παζάρι με τη συνεργασία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, του προσωπικού και των μαθητών του σχολείου.

Ευχαριστούμε θερμά τους μαθητές και το προσωπικό των συναυλιζόμενων σχολείων (1ου και 5ου) αλλά και όλη την τοπική κοινωνία της Αλεξάνδρειας που αγκάλιασε με αγάπη την προσπάθειά μας, αποδεικνύοντας για άλλη μια φορά ότι είναι κοντά στους μαθητές μας, στηρίζοντας αδιάλειπτα το έργο και τις δράσεις του σχολείου. Ευχαριστούμε επίσης την κυρία Μαρίνα Παυλίδου  της aromatika από το Ηράκλειο Κρήτης η οποία έκανε δωρεά χειροποίητα σαπούνια για το παζάρι μας.

Χριστός Ανέστη σε όλους με υγεία!